Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSport szkolnyKoszykarki MG 4 w finale wojewódzkim!

Koszykarki MG 4 w finale wojewódzkim!

W zawodach wzięły udział reprezentacje Gimnazjów – Mistrzowie Rejonów SZS: Gimnazjum w Brynku (rejon tarnogórski), Gimnazjum nr 14 w Gliwicach (rejon gliwicki), Gimnazjum nr 21 w Zabrzu (rejon zabrzański), Miejskie Gimnazjum nr 4 w Piekarach Śląskich (rejon bytomski).

Zdecydowanie najlepsza okazała się drużyna reprezentująca Miejskie Gimnazjum nr 4 w Piekarach Śląskich, która pokonała drużynę z Gliwic 69:7, a w meczu finałowym reprezentację z Zabrza(53:33). Najlepszą zawodniczka została Daria Bal z Gimnazjum w Brynku. Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Piekar Śląskich zapewniła sobie prawo startu w finale Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 17 maja w Zawierciu.