Prezydent Piekar w Sfera TV

Prezydent Sławę Umińską-Duraj odwiedziła dziś Sfera TV. Rozmowa dotyczyła roli kobiety we współczesnym świecie, a także wyróżnienia tytułem „Kobiety charyzmatycznej" w kategorii „Kobieta społeczna", jakie prezydent Piekar Śląskich otrzymała od Magazynu WHY Story.

O postrzeganiu kobiety w dzisiejszych czasach i tytule „Kobiety charyzmatycznej" w kategorii „Kobieta społeczna" przyznanym przez Magazyn WHY Story rozmawiała dziś dziennikarka Karolina Markowska z telewizji Sfera z prezydent Piekar Śląskich Sławą Umińska-Duraj.

- Bardzo cieszę się z wyróżnienia. Czuję się dowartościowana i doceniona. Nagroda jeszcze bardziej mnie zachęca i mobilizuje do wytężonej pracy - mówiła prezydent. - Rola kobiet zależy od nas samych. Uczmy się od mężczyzn solidarności i wzajemnego wsparcia. Będzie nam łatwiej - dodała.

Do tytułu „Kobieta charyzmatyczna" nominowano niemal 100 pań z całej Polski, wyróżniających się w dziedzinach nauki, gospodarki, kultury i sztuki, sportu oraz w działalności społecznej. W skład Kapituły weszli przedstawiciele patronów programu, laureatki poprzedniej edycji, które zostały nagrodzone tytułem w kategorii „Kobieta wszechstronna" oraz redaktorzy Magazynu WHY Story. Głównym organizatorem programu jest WHY Media Group.

Tytuły zostaną wręczone podczas konferencji, która odbędzie się 20 marca w Teatrze „Bagatela” w Krakowie pod patronatem medialnym „Gazety Wyborczej”, Magazynu WHY Story, Radio Kolor oraz pisma Modny Śląsk.

Prezydent Sława Umińska-Duraj z okazji Dnia Kobiet złożyła także wszystkim paniom życzenia. - Wiary we własne siły i możliwości, dużo energii i tego, by każda z nas miała przy sobie osoby, które ją wspierają.

Materiał zostanie wyemitowany dziś o godzinie 17.18 na www.sferatv.pl.


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem