Tłumy na babskim combrze w „Andaluzji

Ponad pół tysiąca kobiet bawiło się przez trzy dni na babskim combrze w Ośrodku Kultury „Andaluzja" w Piekarach Śląskich. Swoje 10. urodziny świętował podczas imprezy Kabaret Jestem. Gościem honorowym była prezydent Sława Umińska-Duraj.

Wspólne śpiewy, tańce i zabawa do późnych godzin - w babskim combrze w Ośrodku Kultury „Andaluzja" w Piekarach Śląskich uczestniczyło ponad pół tysiąca kobiet.

- To już tradycja naszego ośrodka. Impreza jest bardzo lubiana, dlatego też organizujemy ją przez trzy dni, by każda z pań miała okazję pobawić się z nami. Co roku staramy się wprowadzić coś nowego, ubogacić to wydarzenie - relacjonowała Małgorzata Szendzielorz z „Andaluzji". 

Tegoroczna zabawa była szczególna. Swoje 10. urodziny świętował Kabaret Jestem, który na babskim combrze w ośrodku występuje już od wielu lat, bawiąc panie najlepszymi skeczami. Nie inaczej było i tym razem.

W podziękowaniu organizatorzy każdego dnia wnosili na scenę torty, a panie nagradzały kabaret gromkimi oklaskami. Gratulacje członkom grupy złożyła także obecna na imprezie w sobotę, 11 marca, prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj. - Życzę wam dużo energii i uśmiechu. Abyście bawili nas tak wspaniale jak do tej pory, przez kolejne lata - mówiła prezydent.

Dla pań przygotowano pyszne posiłki, konkursy i loterię „Uśmiech losu", z której dochód zostanie przeznaczony na organizację wakacyjnych zajęć dla dzieci w OK „Andaluzja". Udało się zebrać aż 3 tysiące złotych. Jednym z fundatorów nagród była prezydent Piekar.
Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem