Piekarskie zespoły w rozgrywkach piłkarskiej A-klasy

W ubiegły weekend cztery piekarskie drużyny przystąpiły do 17 kolejki piłkarskiej Klasy-A. Orzeł Biały Brzeziny Śląskie wciąż utrzymuje się na pierwszym miejscu w tabeli.
W piekarskich derbach pomiędzy KS Piekary a Orłem Białym Brzeziny Śląskie, zwyciężyli goście 1:2. GKS "Andaluzja" na wyjeździe zremisowała 2:2 z Nitronem Krupski Młyn a Czarni Kozłowa Góra rozgromili Orzeł Koty 1:5

Wyniki 17 kolejki Klasy A - grupy Bytom (1 kwietnia 2017).
Czarni Sucha Góra 0-1 Sokół Orzech
Unia Strzybnica 0-2 Piast Ożarowice
Orzeł Koty 1-5 Czarni Kozłowa Góra
Tempo Stolarzowice 1-2 Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice 0-0 Górnik Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło 1-0 Polonia II Bytom
KS Piekary Śląskie 1-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Nitron Krupski Młyn 2-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień

W tabeli na pierwszym miejscu Orzeł Biały Brzeziny Śląskie z dorobkiem 39 punktów, na miejscu 5 GKS "Andaluzja" z 29 punktami, miejsce 7 - Czarni Kozłowa Góra z 29 punktami a na miejscu 10 KS Piekary z sumą 24 punktów.

W kolejny weekend czekają nas ponownie derby. W sobotę, 8 kwietnia KS Piekary zawita do Brzozowic-Kamienia na pojedynek z "Andaluzją". Piłkarze z Brzezin Śląskich podejmować będą u siebie Przyszłość Nowe Chechło a Czarni Kozłowa Góra również na swoim terenie zmierzą się z Unią Strzybnica.

Rozgrywki wznowiła również B-klasa w której KS Orkan Dąbrówka Wielka zremisował na wyjeździe z Rozbarkiem Bytom 1:1 i w tabeli obecnie zajmuje  2 miejsce z dorobkiem 33 punktów. Za tydzień Orkan zmierzy się ze swoim bezpośrednim rywalem w tabeli - Tęczą Zendek.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem