Grupa Vox zagra w Miejskim Domu Kultury

Z okazji Dnia Matki w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich wystąpi ikona muzyki lat 80 - zespół Vox. Bilety są w sprzedaży.

To będzie wyjątkowy wieczór. Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Piekarach Śląskich wystąpi legendarny zespół Vox. Koncert z okazji Dnia Matki odbędzie się 26 maja o godzinie 18.

Zespół powstał w 1978 roku w Lublinie. Przez blisko 40 lat działalności występował na scenie z wieloma artystami światowego formatu, wśród których byli m.in.: zespół Bad Boys Blue, Shakin Stevens i Karel Gott. Przeboje grupy Vox takie jak „A ty kochaj mnie", „Szczęśliwej drogi już czas” czy „Bananowy Song", to pozycje na stałe wpisane w kanon polskiej muzyki rozrywkowej.

Dziś repertuar zespołu także jest bardzo bogaty. Panowie śpiewają ballady, pieśni gospel, swing, standardy jazzowe oraz utwory popowe, funkowe i rockowe. Perfekcja wykonania, najwyższy poziom aranżacji muzycznych i wokalnych, niezwykła charyzma członków zespołu oraz wspaniały kontakt z publicznością - wszystko razem sprawia, że koncerty z ich udziałem są wyjątkowym przeżyciem i ucztą muzyczną dla fanów bez względu na wiek.

Bilety można zarezerwować na stronie MDK: http://mdk.piekary.pl oraz pod numerem telefonu 32 287 28 80. Cena biletu wynosi 55 zł.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem