Biegamy razem? Szturm organizuje trening pod Kopcem

Stowarzyszenie Szturm 22 kwietnia organizuje trening dla biegaczy pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. Mogą wziąć w nim udział zarówno początkujący, jak i zaawansowani pasjonaci biegania. 

Trening i wspaniała zabawa dla biegaczy - tak zapowiada się 22 kwietnia w Piekarach Śląskich. Stowarzyszenie Szturm pod Kopcem Wyzwolenia postara się zachęcić do udziału w piekarskich biegach, które szykowane są na lipiec, a także pokaże zainteresowanym biegami, jak efektywnie trenować. 

Poziom trudności treningu dostosowany zostanie do kondycji uczestników. Popracować nad formą i udoskonalić swoją technikę biegania będą mogli zarówno zaawansowani biegacze, jak i ci którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Trening potrwa około 90 minut. Poprowadzą go trenerzy personalni: Kamil Rochalski i Maciej Franckiewicz.

Początek treningu pod Kopcem o godzinie 16.

Przypomnijmy, że w I Nocnym Półmaratonie i biegu towarzyszącym „Nocna Dycha" będzie można wziąć udział 15 lipca. Zawody rozpoczną się o godzinie 20 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich. Wydarzenie będzie miało charakter pikniku charytatywnego wspierającego najbardziej potrzebujących, najmłodszych piekarzan.

Imprezę biegową przygotowują Stowarzyszenie Szturm i piekarski MOSiR. Swój udział w niej zapowiedzieli już prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj oraz jej zastępca Krzysztof Turzański.

Uczestnictwo w zawodach można zgłosić na: foxter-sport.pl/ oraz rejestrując się na stronie: www.mosir.piekary.pl/.

Dwa tygodnie później czeka nas kolejny bieg w Piekarach Śląskich. Masakrator Run zaplanowany jest 29 lipca. Szczegóły wkrótce.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem