Plebiscyt na najbardziej przyjazne miasto w woj. śląskim!

Telewizja TVS z okazji swoich IX urodzin ogłasza plebiscyt na najbardziej przyjazne miasto w województwie śląskim. Głosowanie potrwa do 19 kwietnia.

Nadszedł czas, aby rozstrzygnąć, które śląskie miasto jest najbardziej przyjazne mieszkańcom! Telewizja TVS zorganizowała plebiscyt, w którym każdy może oddać głos na miasto (lub gminę) w województwie śląskim, które jego zdaniem powinno otrzymać tytuł najbardziej przyjaznego.

Zasady głosowania w plebiscycie są bardzo proste. W pierwszym etapie, trwającym do 19 kwietnia, należy wpisać w komentarzu pod artykułem lub postem na facebooku miasto/gminę, które według Was jest najbardziej przyjazne mieszkańcom. Linki do głosowania znajdują się poniżej. Spośród wszystkich miast/gmin do finału przejdzie pięć z największą ilością głosów.

W drugim etapie, który rozpocznie się 20 kwietnia, na finalistów będzie można głosować, wysyłając SMS-a oraz poprzez sondę na stronie TVS. Szczegóły dotyczące drugiego etapu poznamy po wyłonieniu finałowej piątki.

To od mieszkańców zależy, kto zwycięży i odbierze statuetkę podczas organizowanych 6 maja w Chudowie „Urodzin Telewizji TVS”. Nagrodą dodatkową dla zwycięskiego miasta będzie produkcja specjalnego wydania programu „Kalejdoskop regionów".

Być może to właśnie Piekary Śląskie okażą się najbardziej przyjaznym miastem w naszym województwie? Zachęcamy do głosowania!

Szczegółowy regulamin plebiscytu „Przyjazne Miasto" dostępny jest na stronie internetowej Telewizji TVS. http://www.tvs.pl/.

Linki do głosowania:

http://www.tvs.pl/informacje/wybieramy-najbardziej-przyjazne-miasto-w-woj-slaskim-plebiscyt

https://www.facebook.com/pg/tvspl/posts/?ref=page_internal


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem