Turniej Siatkówki Młodzieżowej Rady Miasta

W niedzielę, 14 maja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje Turniej Siatkówki Młodzieżowej Rady Miasta. Odbędzie się on na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka 60 w Piekarach Śląskich.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z Młodzieżową Radą Miasta w Piekarach Śląskich organizuje Turniej Siatkówki, który odbędzie się w niedzielę, 14 maja, na hali sportowej przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka 60.

Turniej przeznaczony jest dla osób urodzonych w roku 1998 i młodszych. Uczestnicy nie mogą posiadać przeciwwskazań do udziału w zawodach sportowych oraz muszą przedstawić pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na udział w turnieju. Warunkiem uczestnictwa drużyny w rozgrywkach jest obecność w składzie co najmniej dwóch dziewczyn.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: sportpiekary@interia.pl.

Maksymalna liczba drużyn, które wezmą udział w turnieju to osiem. O pierwszeństwie udziału decyduje data nadesłania maila. Każde zgłoszenie powinno zawierać nazwę zespołu oraz imiona, nazwiska i datę urodzenia zawodników.

Początek zawodów o godzinie 10.

W załącznikach zamieszczony został pełny regulamin turnieju oraz wzór zgody rodzica na udział dziecka w zawodach.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem