Fakty RMF FM zawitają do Piekar Śląskich

Twoje Miasto w Faktach RMF FM! Tym razem dzięki wygranej w głosowaniu internautów popularna stacja radiowa odwiedzi Piekary Śląskie. W sobotę, 20 maja, od samego rana w wejściach „na żywo" będzie można słuchać rozmów reporterki z zaproszonymi gośćmi na temat najważniejszych i aktualnych dla miasta spraw.

Piekary Śląskie będą tym razem Twoim Miastem w Faktach RMF FM. 20 maja, reporterka i zaproszeni goście porozmawiają na antenie ogólnopolskiej w wejściach „na żywo" o bogatej historii miasta, najważniejszych miejscach, atrakcjach i nadchodzących wydarzeniach. Nie zabraknie ciekawostek i opowieści mrożących krew w żyłach.

Reporterzy stacji radiowej co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które internauci wskazują w głosowaniu na RMF 24. W formularzu mieszkańcy wpisują trzy argumenty, dlaczego to właśnie w danym mieście powinien zaparkować żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM. W tym tygodniu można było głosować na Prudnik, Wałcz, Limanową, Siedlce Nisko i właśnie na Piekary Śląskie, które to otrzymały najwięcej głosów.

Fakty RMF FM z Piekar Śląskich już jutro od godziny 8 aż do 14. Nie zabraknie niespodzianek - także na miejscu - w Parku Wolności na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Jerzego Ziętka, w którym to program będzie realizowany. Dla mieszkańców przygotowane będą m.in. stanowiska z napojami, będzie można też coś przekąsić.

Zapraszamy do odwiedzin parku i do słuchania relacji w RMF FM.

 

 

Zdjęcie: Jacek Skóra / RMF FM

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem