Rodzinny Piknik Ekologiczny GALERIA ZDJĘĆ

10 czerwca na stadionie KS Orzeł Biały w Brzezinach Śląskich mieszkańcy bawili się na Rodzinnym Pikniku Ekologicznym. Atrakcji nie brakowało, zwłaszcza dla najmłodszych.

Rodzinny Piknik Ekologiczny w Brzezinach Śląskich przyciągnął na stadion KS Orzeł Biały mnóstwo mieszkańców. Pogoda dopisała, więc była to wspaniała okazja do tego, by rodziny mogły we wspaniałej atmosferze spędzić razem czas.

Na scenie wystąpiły przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz artyści Dzielnicowego Domu Kultury. Rozegrany został też mecz piłki nożnej  pomiędzy drużyną firmy Orzeł Biały S.A., a piekarskimi strażakami. Oprócz tego dla najmłodszych przygotowano różne gry i konkursy, malowanie twarzy, zamek dmuchany i wiele innych atrakcji.

Ponadto do punktu Zakładu Gospodarki Komunalnej można było zanieść zużyty sprzęt elektroniczny.

Organizatorem pikniku był KS Orzeł Biały na czele z prezesem Tadeuszem Wieczorkiem, zaś współorganizatorami: firma Orzeł Biały S.A. i Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem prezydent Piekar Śląskich Sławy Umińskiej-Duraj, która gościła na pikniku.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem