Stowarzyszenie „Kobieta Charyzmatyczna" zwiedziło nowy szpital

Laureatki programu oraz członkinie Stowarzyszenia „Kobieta Charyzmatyczna" w ramach spotkania „Integracja, cele charytatywne - motywy śląskie" spotkały się w Piekarach Śląskich. Razem z prezydent Sławą Umińską-Duraj zwiedziły nowo powstały szpital miejski.

Do Piekar Śląskich zawitały laureatki programu oraz członkinie Stowarzyszenia „Kobieta Charyzmatyczna". W ramach spotkania „Integracja, cele charytatywne - motywy śląskie" zwiedziły nowo powstały szpital miejski.

Po placówce były oprowadzane przez Zbigniewa Żołnierczyka - prezesa Piekarskiego Centrum Medycznego. Towarzyszyła im też gospodarz miasta - prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj.

Panie były zachwycone wnętrzem szpitala, zwłaszcza wspaniale wyposażonym Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym. Była to dla nich okazja do podpytania prezesa szpitala, lekarza oraz pielęgniarkę m.in. o to, jak będą leczeni poszczególni pacjenci, o sprzęt i otwarcie placówki.

Przypomnijmy, że prezydent Sława Umińska-Duraj w marcu tego roku została nagrodzona tytułem „Kobiety charyzmatycznej" w kategorii „Kobieta społeczna" przyznanym przez Magazyn WHY Story. Do tytułu „Kobieta charyzmatyczna" nominowano niemal 100 pań z całej Polski, wyróżniających się w dziedzinach nauki, gospodarki, kultury i sztuki, sportu oraz w działalności społecznej. Głównym organizatorem programu jest WHY Media Group.


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem