Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKultura20-lecie Ośrodka Kultury „Andaluzja” – zagra UNIVERSE

20-lecie Ośrodka Kultury „Andaluzja” – zagra UNIVERSE

Dodano: 06.09.2017 Autor: Szymon Krawiec

Ośrodek Kultury „Andaluzja” w Piekarach Śląskich serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na wrześniowe koncerty z okazji 20-lecia swojego istnienia. Świetna muzyka, porządna dawka dobrej zabawy i mnóstwo niespodzianek gwarantowane!

9 września, o godzinie 18.00, na scenie OK Andaluzja wystąpi Katarzyna PUMA Piasecka – znana i utalentowana wokalistka pochodząca z Opola. Jest laureatką wielu prestiżowych międzynarodowych festiwali w różnych kategoriach muzycznych. W swoim dorobku artystycznym posiada nagrania radiowe i telewizyjne, a także płyty autorskie z własnymi kompozycjami, aranżacjami i tekstami.

30 września, również o godzinie 18.00, przed publicznością wystąpi natomiast grupa UNIVERSE. Ten dobrze znany piekarzanom zespół wielokrotnie koncertował już w naszym mieście, i każdorazowo przyciągał tłumy słuchaczy. Obecnie grupa koncertuje w całej Polsce i za granicami kraju. Jej wielkim atutem jest świetne brzmienie, wypracowane przez lata wspólnego grania, oraz wspaniałe przeboje, skomponowane przez Mirka Bregułę i Henryka Czicha. Doskonale znane publiczności kawałki są okazją do wspólnego śpiewania i zabawy.

Z okazji wspomnianego jubileuszu 20-lecia Ośrodka Kultury „Andaluzja”, wstęp na obydwa koncerty będzie bezpłatny. Z uwagi na ogromne zainteresowanie ze strony publiczności, wejściówki na w/w koncerty można będzie odbierać w dziale instruktorów OK „Andaluzja” dopiero od 1 września (piątek). W tym dniu ośrodek będzie otwarty w godzinach 8.00 – 18.00. Każda osoba będzie mogła pobrać maksymalnie cztery wejściówki.

W załączniki zamieszczamy również wrześniowy plan działalności Ośrodka Kultury „Andaluzja”.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on FacebookTweet about this on Twitter