Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoBal Seniora w stylu lat sześćdziesiątych już wkrótce!

Bal Seniora w stylu lat sześćdziesiątych już wkrótce!

Dodano: 08.01.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Prezydent Miasta Piekary Śląskie razem z Spółdzielnią Socjalną “Zakątek Pomocy” oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich serdecznie zapraszają na coroczny Bal Seniora, który w tym roku odbędzie się 16 stycznia w hali MOSiR przy ul. Gen. Ziętka 60. Tematem przewodnim balu będą lata sześćdziesiąte.

Tegoroczny Bal Seniora odbędzie się 16 stycznia (środa) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. Ziętka 60. Rozpoczęcie balu zaplanowano na godzinę 15:00. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do integracji i wspólnej zabawy tanecznej w rytmach muzyki na żywo, którą zaprezentuje zespół Jorgusie. W programie przewidziano również kilka niespodzianek, poczęstunek oraz wybór królowej i króla balu.

Bezpłatne zaproszenia odebrać można w dniach 8-9 stycznia w Ośrodku Kultury “Andaluzja” przy ul. Oświęcimskiej 45 w Piekarach Śląskich. Wejściówki wydawane będą w godzinach od 15:00 do 18:00.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Piekary Śląskie, piekarska Spółdzielnia Socjalna “Zakątek Pomocy” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do wspólnej zabawy!

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter