Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoBożonarodzeniowy kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej już 8 grudnia!

Bożonarodzeniowy kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej już 8 grudnia!

Dodano: 06.12.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Ozdoby choinkowe, świąteczne wieńce, ceramiczne upominki oraz witraże. To wszystko będzie można nabyć już 8 grudnia podczas bożonarodzeniowego kiermaszu prac wykonanych przez uczestników piekarskich Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Już w najbliższą sobotę, mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję, by podziwiać oraz zakupić niezwykłe rękodzieła stworzone przez uczestników piekarskich Warsztatów Terapii Zajęciowej. Bożonarodzeniowy kiermasz odbędzie się w godzinach od 9.00 do 12.00 w budynku WTZ-u przy ulicy Przyjaźni 48 w Dąbrówce Wielkiej. Na przybyłych czekać będą zarówno oryginalne kartki świąteczne, zawieszki, stroiki, jak i pięknie wykonane ozdoby ceramiczne. Dochód ze sprzedaży świątecznych upominków zostanie przeznaczony na bieżące potrzeby i rozwój stowarzyszenia Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Dodatkowo, 10 grudnia (poniedziałek) stoisko kiermaszowe zostanie ustawione w głównym budynku Urzędu Miasta przy ulicy Bytomskiej 84. Świąteczne ozdoby będzie można tu nabyć w godzinach od 9.00 do 13.00.

W imieniu uczestników oraz pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter