Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoBumar i piekarski ZSTZ

Bumar i piekarski ZSTZ

Dodano: 11.02.2020 Autor: Monika Pacukiewicz

Z inicjatywy prezydent Piekar Śląskich, pani Sławy Umińskiej-Duraj w siedzibie ZSTZ odbyło się spotkanie zawiązujące współpracę szkoły z przedstawicielami Zakładów Mechanicznych „Bumar-Łabędy” S.A.
Do szkoły przyjechali prezes zarządu, Marek Grochowski oraz Ewa Baranowska. Podczas spotkania dla uczniów ZSTZ przedstawiono zakres działalności zakładu oraz przedstawiono ofertą pracowniczą.

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Ponad 65-letnie doświadczenie produkcyjne i technologiczne, innowacyjność oraz systematycznie doskonalona polityka zachowania jakości tworzą potencjał firmy, która jest dzisiaj w pełni zdolna sprostać rosnącym wymaganiom konkurencyjnego rynku oraz oferować użytkownikom produkty o najwyższym stopniu zaawansowania.
Tak prężny zakład poszukuje wykwalifikowanych pracowników, których w naszej szkole nie brakuje. Bogata oferta skierowana jest tak dla uczniów, jak i absolwentów.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter