Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaCharytatywny koncert dla piekarskich WTZ

Charytatywny koncert dla piekarskich WTZ

Dodano: 03.02.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

1 lutego w Ośrodku Kultury “Andaluzja” odbył się charytatywny koncert zespołu Cochise i Closterkeller, z którego dochód przeznaczony został na bieżącą działalność Stowarzyszenia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich, wspierającego na co dzień osoby z niepełnosprawnościami.

Na scenie OK “Andaluzja” przed piekarską publicznością wystąpił zespół Cochise oraz Closterkeller. Wszystko po to, by wesprzeć bieżącą działalność piekarskich Warsztatów Terapii Zajęciowej i ich podopiecznych.

W utworach wykonanych tego dnia na scenie OK “Andaluzja” pojawiły się nie tylko utwory o mocnych dźwiękach, ale także rockowe ballady w wykonaniu zespołu Closterkeller. Wydarzenie było nie tylko okazją do miłego spędzenia rozpoczynającego się weekendu, ale także do wysłuchania dobrej, rockowej muzyki. Na zakończenie występów Anna Bednarek – Kierownik WTZ w Piekarach Śląskich podziękowała i wręczyła wykonawcom pamiątkowe upominki wykonane przez podopiecznych Stowarzyszenia.

Cały dochód ze sprzedaży wejściówek-cegiełek przeznaczony został na działalność Warsztatów terapii Zajęciowej, która na co dzień wspiera osoby z niepełnosprawnościami.

Koncert odbył się pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter