Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaDDK zaprasza na koncerty

DDK zaprasza na koncerty

Dodano: 13.08.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Dzielnicowy Dom Kultury organizuje w czasie wakacji koncerty muzyczne. Kilka z nich już za nami, ale kolejny już w ten weekend. W niedzielę, 15 sierpnia przed filią w Dąbrówce Wielkiej przy ulicy Szymanowskiego 2 B zaprezentowane będą największe przeboje filmowe. Początek wydarzenia o godzinie 17.00.

W niedzielę 18 lipca rozpoczął się cykl plenerowych koncertów muzycznych przy Dzielnicowym Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej. Za nami już dwa z nich. Podczas pierwszego koncertu usłyszeliśmy przeboje z lat 80-tych w wykonaniu wokalistów Pracowni Wokalnej inTonacja.

Kolejne wydarzenie odbyło się w klimacie folkowym, a posłuchać było można takich utworów jak: „Śpij kochany śpij”, „Za wielkim morzem Ty”, „Gdzie ten, który powie mi”, „Ramię w ramię”, „Lornetka”, „Jambalaya”. Podczas tego koncertu wystąpili Irmina Barczewska-Garus, Edyta Garus, Zbigniew Garus, Wioletta Potrzyszcz, Teresa Płoskonka, Mieszko Szpaczyński oraz Oskar Sikora.

Z kolei w najbliższą niedzielę, 15 sierpnia o godz. 17.00 odbędzie się koncert przebojów filmowych. Już dzisiaj zachęcamy do udziału zwłaszcza, że repertuar będzie bardzo bogaty w znane i lubiane utwory zarówno polskie i zagraniczne.

Ostatni koncert plenerowy pn. „Muzyka łączy pokolenia” odbędzie się 29 sierpnia również o 17.00.

W razie niepogody imprezy zostaną przeniesione na inny termin.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter