Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaDni Piekar Śląskich rozpoczęte! FOTORELACJA

Dni Piekar Śląskich rozpoczęte! FOTORELACJA

Dodano: 13.07.2019 Autor: Martyna Grieger

Rozpoczęły się Dni Piekar Śląskich 2019! Na teren Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przybyło dziś liczne grono piekarzan, by wspólnie bawić się w rytmach hip-hopu oraz reggae.

Emocji tego dnia nie brakowało. Wszystko za sprawą, odbywającego się w ramach Dni Miasta, Rap Time Festiwalu, podczas którego na naszej scenie zaprezentowało się wielu fantastycznych wykonawców. Jako pierwsi przed piekarską publicznością wystąpili dziś: Domin Beatbox, Wyimaginowani, Silesian Bulls, Anathemia, WS CRU oraz Trill Hype. Tuż po nich na scenie pojawili się włodarze naszego miasta Prezydent Sława Umińska-Duraj wraz z I Zastępcą Krzysztofem Turzańskim oraz II Zastępcą Pawłem Słotą, by dokonać oficjalnego otwarcia tegorocznych Dni Piekar i powitać przybyłych piekarzan.

Dalsza część wieczoru należała do Kartky’ego oraz Smolasty’ego, który wystąpił wraz z Miyo. Ich koncerty przyciągnęły do naszego miasta prawdziwych fanów hip-hopowych brzmień. Nie zabrakło hitów takich jak: “Fake Love”, “Dziewczyna Szamana” czy “Koszmar minionego lata”.

Uczestnicy dzisiejszego wydarzenia z niecierpliwością wyczekiwali także ostatniej gwiazdy wieczoru Mesajaha. Jego występ wprawił zebranych w fantastyczny nastrój i zagwarantował im niezapomniane chwile w rytmach muzyki reggae.

Jutrzejszego dnia na piekarzan czekać będzie kolejna porcja atrakcji! Na naszej scenie pojawią się m.in. laureaci Festiwalu SPI nie ŚPI, zespół Tukej, Monika Lewczuk oraz grupa After Party. Nie może Was zabraknąć!

Szczegółowy program weekendowych koncertów znaleźć można TUTAJ.

A już teraz zachęcamy do obejrzenia galerii z dzisiejszej zabawy!

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter