Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoDzielnicowy Dom Kultury zaprasza w sierpniu

Dzielnicowy Dom Kultury zaprasza w sierpniu

Dodano: 02.08.2022 Autor: Wojciech Maćkowski

Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich w okresie wakacyjnym nie zwalnia tempa. Na sierpień przygotował liczne atrakcje, wyjazdy i imprezy. Zapraszamy do korzystania z oferty DDK takiej jak: wyjazd wyjazd do Planetarium w Chorzowie, wycieczka do Wisły i Koniakowa, wyjazd do Aquaparku w Rudzie Śląskiej czy też Festyn Rodzinny, którego gwiazdą będzie  Bernadeta Kowalska z zespołem.

Aby aktywizować najmłodszych mieszkańców naszego miasta, 4 sierpnia br,. Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej proponuje wyjazd do Planetarium w Chorzowie adresowany  dla dzieci w wieku 7-13 lat. Koszt 30,00 zł/os. Uczestnicy wycieczki wezmą udział w seansie pt. „Zorza- cudowne światła”, wjadą na wieżę widokową i wezmą udział w pikniku w Parku Śląskim.

Dnia 17 sierpnia organizowana jest wycieczka do Wisły i Koniakowa. W  programie wycieczki m.in. zwiedzanie Centrum Koronki Koniakowskiej i pokaz wyrobu regionalnego sera wraz z degustacją w Centrum Pasterskim w Koniakowie. Koszt wyjazdu to 100,00 zł/os. lub 90,00 zł/os. Piekarski Senior 60+.

Kolejna propozycja, którą przygotował Dom Kultury w Brzezinach Śląskich adresowana jest do dzieci w wieku 7-13 lat. Wycieczka autokarowa do Aquaparku w Rudzie Śląskiej odbędzie się 23 sierpnia. Koszt wyjazdu to 45,00zł/os.

Na zakończenie wakacji tj. 28 sierpnia DDK w Dąbrówce Wielkiej organizuje Festyn Rodzinny, którego gwiazdą będzie  Bernadeta Kowalska z zespołem.

Zapisy i informacje pod nr tel:
Brzeziny Śląskie: 32 287 95 66,
Dąbrówka Wielka: 32 383 03 30

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter