Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoDzień Dziecka z Miejskim Domem Kultury

Dzień Dziecka z Miejskim Domem Kultury

Dodano: 29.05.2023 Autor: Wojciech Maćkowski

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich zaprasza 1 czerwca wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy na terenie przed MDK, przy ul. Bytomskiej 73, zaś 2 czerwca, o godz. 17.00 Filia MDK w Kozłowej Górze, przy ul. Tarnogórskiej 49 zaprasza na spotkanie z iluzjonistą.

W programie wydarzenia z okazji Dnia Dziecka: Tańce i zabawy animacyjne, scena malucha, gry i zabawy zręcznościowe, warsztaty przypinkowe, wielkie bańki mydlane, kolorowa wata cukrowa bez ograniczeń, tatuaże brokatowe. Bawimy się od godziny 15.30 do 17.30. Wszystkie atrakcje będą darmowe.

2 czerwca, Filia MDK w Kozłowej Górze, przy ul. Tarnogórskiej 49 zaprasza wyjątkowo magiczne i jednocześnie wesołe przedstawienie, które zaciekawi, rozbawi i oczaruje nie tylko najmłodszą widownię. Iluzjonista Krystian Bączyński, na co dzień zachwyca publiczność swoimi niezwykłymi magicznymi występami, rozśmiesza i zadziwia dzieci oraz dorosłych. Zapraszamy dzieci oraz całe rodziny do magicznego świata iluzji! Cena biletu: 20 zł/osoba

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do udziału.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter