Wycieczka w góry i Dzień Języków Obcych w Akademickim Zespole Szkół
Dodano: 29.09.2017 Autor: acuda
Uczniowie Akademickiego Zespołu Szkół na nudę nie mogą narzekać. Poza nauką, organizowane są dla nich w szkole liczne gry, konkursy i zabawy jak podczas obchodzonego Dnia Języków Obcych oraz wycieczki. Kilka dni temu byli na warsztatach w Rycerce Górnej.
Po raz kolejny w Akademickim Zespole Szkół obchodzony był Dzień Języków Obcych. 26 września uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w wielu grach i konkursach lingwistycznych. Wielką popularnością cieszył się konkurs karaoke, w którym młodzież mogła zaprezentować swoje umiejętności wokalne.
Ta cykliczna, odbywająca się raz w roku impreza ma na celu promowanie oraz podkreślanie korzyści płynących z nauki języków obcych.
Z kolei jedna z klas gimnazjalnych, w ramach lekcji warsztatowych, wraz z opiekunami wybrała się na 3-dniową wycieczkę do Rycerki Górnej. Rano uczniowie wychodzili na piesze wędrówki po górach, a wieczorami spędzali czas bawiąc się i integrując.
Zobaczcie zdjęcia!

















