Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoDzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego

Dodano: 21.11.2020 Autor: Wojciech Maćkowski

Z okazji obchodzonego dziś Dnia Pracownika Socjalnego składamy serdeczne życzenia wszystkim przedstawicielom tej profesji, szczególne życzenia kierujemy na ręce pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich oraz Domu Pomocy Społecznej w Piekarach Śląskich.

Składane przez nas w tym roku słowa uznania mają szczególny wydźwięk. Przede wszystkim w tym roku obchodzimy 30. rocznicę funkcjonowania instytucji. Działalność zapoczątkowana 1 lipca 1990 roku ma dziś niebywale duże znaczenie dla społeczności lokalnej.  Przez ten czas udzielono, zgodnie z obraną na początku misją, wsparcia tysiącom mieszkańców naszego miasta.

W trudnym czasie pandemii koronawirusa pragniemy wraz z życzeniami przekazać Państwu szczere podziękowania za zaangażowanie, z jakim niesiecie pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Zadanie to jest dziś szczególnie trudne i wymagające. Dziękujemy za jego wykonywanie, wzorową współpracę z samorządem i profesjonalne wypełnianie obowiązków. Przede wszystkim jednak dziękujemy za „ludzką twarz” instytucji, za serce otwarte na potrzeby innego człowieka i niezmienną gotowość do wspierania go w trudnych sytuacjach życiowych.

W imieniu wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich chcemy dziś podziękować Wam, Pracownikom Socjalnym, za Wasze osobiste zaangażowanie, za wysokie kompetencje i kreatywność, a przede wszystkim za szczerą empatię.

     Tomasz Wesołowski    Sława Umińska-Duraj
Przewodniczący Rady Miasta Prezydent Miasta
  Piekary Śląskie  Piekary Śląskie

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter