Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoEcoHarmonogram ułatwia odbiór odpadów

EcoHarmonogram ułatwia odbiór odpadów

Dodano: 22.01.2024 Autor: Wojciech Maćkowski

Zachęcamy mieszkańców Piekar Śląskich do korzystania z aplikacji EcoHarmonogram. W aplikacji dostępne są terminy odbioru zarówno domów jednorodzinnych jak i zabudowy wielorodzinnej. Aplikacja pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych podając swój adres zamieszkania. Dzięki automatycznym powiadomieniom dzień wcześniej, nie trzeba już pamiętać terminu odbioru. Ponadto mieszkańcy na bieżąco mogą sprawdzić ilość przysługujących im limitów oraz koszty dotyczące odbieranych odpadów dostarczanych do PSZOK.

EcoHarmonogram to aplikacja składająca się z szeregu funkcjonalności, które w pełni dopasowujemy do potrzeb każdego z klientów. Narzędzie to wspomaga mieszkańców, wyszukując harmonogram wywozu odpadów po indywidualnym adresie, przypomina o nadchodzących terminach wywozów. Obsługuje zarówno budownictwo indywidualne jak i wielorodzinne.

Aplikacja zawiera także informacje o prawidłowej segregacji w danej gminie oraz indywidualnie skonfigurowaną wyszukiwarkę odpadów. Wszystkie informacje są w przystępnej formie, a zarządzanie nimi odbywa się poprzez intuicyjnie skonstruowany portal.

Z myślą o osobach niekorzystających ze smartfonów oprócz samej aplikacji udostępniana jest wtyczka na stronę internetową, która umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji poprzez stronę internetową.

Więcej informacji na stronie EcoHarmonogram
 
Jednocześnie dodatkowo publikujemy także harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy jednorodzinnej na 2024 r. W budownictwie wielorodzinnym odbiór odpadów odbywa się raz w tygodniu.

Udostępnij artykuł