Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoEkoPark – wsparcie dla biznesu

EkoPark – wsparcie dla biznesu

Dodano: 26.03.2020 Autor: Wojciech Maćkowski

Masz pomysł na biznes? Chcesz rozwinąć dotychczasowy interes? Szukasz nowej lokalizacji dla swojej firmy? Z EkoParkiem to może się udać!

Myśląc o nowej inwestycji trzeba skrupulatnie przeanalizować możliwości finansowe – co nie pozostawia wątpliwości. Każdy biznes, wiąże się jednak z określonym poziomem ryzyka – np. w postaci nieplanowanych czynników zewnętrznych mogących mieć wpływ na przebieg procesu inwestycyjnego. Doświadczenie zdobyte w podobnej branży, pozwala dość trafnie oszacować skalę potencjalnych przychodów i kosztów. Co jednak w przypadku zupełnie nowej działalności? Co w chwili podjęcia decyzji o dywersyfikacji źródeł wpływów i „wejściu” na inny rynek?

Odważnym przedsiębiorcom z pomocą rusza PPT EkoPark, uzupełniając ofertę sprzedażową nieruchomości o opcję długoterminowej dzierżawy terenu inwestycyjnego. Z czym tak naprawdę wiąże się niniejsza forma wsparcia? Nowa oferta Spółki umożliwia udostępnienie działki na okres min. 3 lat po preferencyjnej stawce czynszu dzierżawnego, z gwarantowanym prawem pierwszeństwa zakupu. Dlaczego jest to atrakcyjna oferta? Opcja wstępnej, czasowej dzierżawy z gwarancją pierwszeństwa zakupu umożliwia przekazanie dostępnych środków finansowanych inwestora w całości na działalność. Zakup nieruchomości następuje, więc dopiero po zrealizowaniu inwestycji oraz po bardziej dokładnym określeniu skali przychodów i kosztów przedsięwzięcia.

W EkoParku wychodzimy naprzeciw biznesu, wiemy że nowe wyzwania to również wiele niewiadomych. Stawiając na ciągły rozwój, staramy się dostosować do dynamicznie zmieniającego się świata i w miarę możliwości, nadążać za zapotrzebowaniem inwestorów.

Powyższa oferta dotyczy terenu o powierzchni do 7 000 m2 z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym, w rejonie ul. W. Roździeńskiego w Piekarach Śląskich. Osoby zainteresowane współpracą z EkoParkiem prosimy o kontakt pod nr tel. 32 289 04 84 lub 695 822 991. www.ekopark.piekary.pl.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter