Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaFestival Disco Polo dobiegł końca!

Festival Disco Polo dobiegł końca!

Dodano: 13.05.2019 Autor: Martyna Grieger

Wielkie hity, fantastyczna zabawa i moc wrażeń! Tak w skrócie opisać można Festival Disco Polo z Radiem Piekary, który odbył się w weekend w naszym mieście. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego dnia wydarzenia!

Wczoraj, 12 maja zakończył się Festival Disco Polo pod Kopcem Wyzwolenia. Tego dnia na scenie królowała muzyka folklorystyczna. Już od 15.00 przybyli słuchać mogli szlagierów w wykonaniu znanych artystów śląskich, m.in.: grupy Blue Party, zespołu Dynamic, czy Michaliny Starosty. Z kolei wieczorem piekarską publiczność do tańca porwały biesiadne rytmy. Wszystko za sprawą zespołu Pozytywnie Nakręceni, którego koncert wprawił zebranych w wyśmienity nastrój. Gwiazdą niedzielnej imprezy muzycznej była grupa Baciary – znana z przebojów “Zostań tu ze mną” czy “Siedem czerwonych róż”.

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszych występów, a także z poprzednich dni Festivalu. Galerie zdjęć z piątku oraz soboty znaleźć można w poniższych linkach.

FOTORELACJA – PIĄTEK
FOTORELACJA – SOBOTA

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter