Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaFestival Disco Polo z Radiem Piekary rozpoczęty!

Festival Disco Polo z Radiem Piekary rozpoczęty!

Dodano: 11.05.2019 Autor: Martyna Grieger

Za nami pierwszy dzień Festivalu Disco Polo z Radiem Piekary. Pomimo deszczu i niesprzyjającej aury, fantastycznej zabawy i świetnych humorów nie brakowało!

Wczoraj, 10 maja w naszym mieście rozpoczął się Festival Disco Polo z Radiem Piekary. Tego dnia na scenie zaprezentowało się wiele młodych i obiecujących zespołów, m.in.: Mezar, Vipo Dance, Energy Girls, Disco Boys oraz Extra Mocni. Tuż po nich przed piekarską publicznością wystąpiły najbardziej wyczekiwane gwiazdy wieczoru – grupa Exelent, zespół Veegas, a także Markus P. – twórca wielkiego hitu “Kici Kici Miał”.

Zdecydowanie nie był to ostatni dzień muzycznych atrakcji. Już dziś pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich usłyszeć będzie można bowiem kolejne taneczne brzmienia. Diadem, Power Play czy Miły Pan to jedynie nieliczni twórcy, którzy zaprezentują się przed piekarzanami. Co więcej, na przybyłych czekać dziś będzie niemała niespodzianka!

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem imprezy!

Jednocześnie przybyłych spoza naszego miasta informujemy, że nocą co godzinę kursuje autobus linii AP1 z lotniska w Pyrzowicach do Gliwic (przez Bytom oraz Zabrze). Dla tych, którzy zabawę zakończą przed północą, istnieje także możliwość powrotu autobusem linii 5 z przystanku Piekary Dwór.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter