Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoFotorelacja z trzeciego Dnia Piekar Śląskich

Fotorelacja z trzeciego Dnia Piekar Śląskich

Dodano: 14.07.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Za nami trzeci, ostatni dzień wspólnego świętowania Dni Piekar Śląskich. Gwiazdami dzisiejszego wieczoru byli m.in. Andrzej Piaseczny, zespół Akurat i Cezary Pazura.

Dni Piekar Śląskich dobiegły końca. Ostatni dnień świętowania na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpoczął Festiwal Integracyjny Skrzydła, podczas którego swoje umiejętności wokalne zaprezentowali podopieczni piekarskich Warsztatów Terapii Zajęciowej. Tuż po ich występach na scenie pojawił się Dawid Janiak, który zachęcił publiczność do wspólnej zabawy przy śląskich szlagierach. Tuż po nim na scenie pojawił się zespół Blue Party z przebojami takimi jak: “Zgrana paka”, “Słodka witamina” czy “Smak podróży”.

Po występach muzycznych nadszedł czas na występ kabaretowy Cezarego Pazury. Dzięki swoim umiejętnościom satyrycznym aktor zdołał wywołać uśmiech i łzy radości nawet na najbardziej kamiennych twarzach. Następnie na piekarskiej scenie pojawił się zespół Akurat, który roztańczył publiczność prezentując swoje utwory oparte o różne gatunki muzyczne: ska, reggae, czy rock.

Wieczór należał do Andrzeja Piasecznego, który zgromadził tłumy mieszkańców Piekar Śląskich i okolicznych miejscowości. Artysta zaśpiewał swoje najbardziej znane i lubiane utwory, takie jak: “Śniadanie do łóżka”, “To co dobre, to co lepsze”, “Chodź, przytul, przebacz” czy “Rysowane Tobie”.

Na zakończenie odbył się niezwykły pokaz lightshow – to połączenie żonglerki, tańca, manipulacji rekwizytami i akrobatyki z użyciem świecących w ciemności elementów.

Podczas Dni Piekar Śląskich najmłodsi mogli skorzystać z malowania twarzy oraz gier i zabaw przygotowanych przez animatorów na terenie rolkowiska. Na wszystkich czekały stoiska z darmowymi poczęstunkami od sponsorów. Na terenie rolkowiska można było zobaczyć także prace uzdolnionych piekarskich artystów.

Zachęcamy do zobaczenia fotorelacji!

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter