Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoGdy zostanę Prezydentem Miasta Piekary Śląskie…

Gdy zostanę Prezydentem Miasta Piekary Śląskie…

Dodano: 09.05.2022 Autor: Karolina Wieczorek

Urząd Miasta Piekary Śląskie z okazji Dnia Dziecka organizuje konkurs „Gdybym był/a Prezydentem Miasta Piekary Śląskie” skierowany do uczniów klas IV-VIII miejskich szkół podstawowych. Nagrodą główną jest możliwość wcielenia się w rolę Prezydenta Miasta i objęcie jego stanowiska przez jeden dzień.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu nagrania – autoprezentacji w formie spotu wyborczego pod hasłem “Gdybym był/a Prezydentem Miasta Piekary Śląskie”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z Piekar Śląskich.

Termin i miejsce składania materiałów: filmy przyjmowane będą w terminie od 9.05.2022 r. do 25.05.2022 r., do godz. 14.00. Nagranie nie może przekraczać 3 minut i powinno być dostarczone na nośniku elektronicznym typu np.: płyta CD/DVD, pendrive przekazane osobiście lub przesłane pocztą do Urzędu Miasta lub elektronicznie na adres e-mail: kulturalnepiekary@piekary.pl.

Podczas oceny zgłoszeń, komisja konkursowa będzie brała pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematyką, wartość artystyczną filmu, przekaz dzieła, pomysłowość i kreatywność twórcy oraz ciekawe podejście do tematu. Film zgłoszony do konkursu musi stanowić od początku do końca oryginalną pracę uczestnika.

Nagrodą główną w konkursie jest spędzenie Dnia Dziecka (1 czerwca 2022 r.) w Urzędzie Miasta Piekary Śląskie „na stanowisku Prezydenta Miasta”. Zwycięzcy II i III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu w regulaminie. Do zgłoszenia należy dołączyć oświadczenia i zgody zamieszczone w pliku poniżej:

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter