Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaGłos za Głos już 6 grudnia w MDK

Głos za Głos już 6 grudnia w MDK

Dodano: 05.12.2020 Autor: Wojciech Maćkowski

Głos za Głos – czyli muzyczne potyczki Waszych idoli! W niedzielę 6 grudnia o godz. 16.00 na facebooku Miejskiego Domu Kultury wystąpią: Zbyszeq LeMan Lemański, Muzykanty, Banita Band oraz zespół Blue Party.

Rok temu, w listopadzie 2019 sala Miejskiego Domu Kultury w Piekarach Śląskich wypełniona została wspaniałą muzyką, niesamowitym humorem oraz nietuzinkową grą świateł. Wszystko za sprawą pomysłu stworzenia festiwalu Głos za Głos – czyli muzyczne potyczki waszych idoli. Pomysł sprawdził się w 100%, bilety wyprzedały się w ciągu niecałych dwóch tygodni.

Koncert rozpoczął się filmem, wyświetlonym na ekranie Kina Zacisze, następnie 7 zespołów, które wzięły udział w naszym przedsięwzięciu razem z prowadzącą zaprezentowało się w specjalnie wymyślonym na ten wieczór układzie tanecznym. Zespoły prezentowały dwie piosenki, a w przerwie widownia oddawała głosy na ulubionego wykonawcę. Wszystko trwało 2,5 godziny, ale ci którzy byli przyznają rację, że bez problemu poświęciliby kolejne godziny tego wieczoru na udział w tym festiwalu.

W tym roku miała odbyć się druga edycja. Niestety z powodu pandemii plany MDK legły… I właśnie – nie do końca, legły w gruzach. Do impresariatu MDK napływało mnóstwo pytań co z festiwalem, co z koncertem, czy się odbędzie? Postanowiono zorganizować drugą edycje festiwalu online. Wydarzenie promuje okolicznościowy spot:

Po obejrzeniu festiwalu, umieszczony zostanie post ze zdjęciami wykonawców, od tego momentu przez tydzień będzie można oddawać głosy na swojego idola. Po tygodniu ogłoszone zostaną wyniki, a zaraz gdy uspokoi się sytuacja związana z pandemią zorganizowany zostanie koncert, podczas którego wręczone będą statuetki.

Facebook Miejski Dom Kultury

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter