Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoInformacja dla rolników – zwrot kosztów za olej napędowy

Informacja dla rolników – zwrot kosztów za olej napędowy

Dodano: 11.07.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich przypomina o możliwości składania wniosków o zwrot kosztów oleju napędowego używanego do produkcji rolnej. Nabór wniosków rusza od 1 sierpnia!

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami informuje, że każdy rolnik posiadający grunty rolne na terenie miasta Piekary Śląskie, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej, winien złożyć wniosek w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta Piekary Śląskie ul. Bytomska 92 pokój nr 104 w terminie od 1 do 31 sierpnia wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego wydanymi w okresie od 1 lutego 2018 r. do 31 lipca 2018 r.

Limit zwrotu podatku w 2018 roku wynosić będzie: 86,00 zł x ilość ha użytków rolnych.
Pieniądze wypłacane będą w terminie 1 – 31 października na rachunek bankowy podany we wniosku.

Informujemy, że wzór wniosku dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Piekary Śląskie lub stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: www.minrol.qov.pl bądź w formie papierowej w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta Piekary Śląskie ul. Bytomska 92 pokój nr 104.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter