Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoInformacja o sposobie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w Urzędzie Miasta Piekary Śląskie

Informacja o sposobie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w Urzędzie Miasta Piekary Śląskie

Dodano: 26.03.2020 Autor: Wojciech Maćkowski

W związku z ograniczeniem przyjmowania interesantów w Urzędzie Miasta Piekary Śląskie zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r. może zostać przesłane przez pełnomocników komitetów wyborczych lub przez zainteresowane osoby (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy normalnego funkcjonowania urzędu, czyli do godz. 1400) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kwajda@piekary.pl.

Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń). Informacje dotyczące zgłoszeń kandydatów na członków komisji udzielane są w godzinach pracy Urzędu pod numerem telefonu: 32 77 61 469.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter