Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportIV edycja Biegowego Grand Prix 2022

IV edycja Biegowego Grand Prix 2022

Dodano: 16.09.2022 Autor: Wojciech Maćkowski

Już w niedzielę 18 września rozegrana zostanie IV edycja tegorocznych zmagań w ramach Biegowego Grand Prix MOSiR 2022. Początek rywalizacji o godz. 10.00 pod Kopcem Wyzwolenia. Jest to najbardziej wymagający “górski” etap całego cyklu!

Początek zmagań o godz. 10.00, zapisy uczestników przyjmowane będą do godz. 9.55 w dniu zawodów. W poprzedniej edycji Biegowego GP w Dąbrówce Wielkiej wystartowało 171 uczestników, a w klasyfikacji szkół prowadzą uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 przed  Zespołu Szkół Specjalnych i Miejską Szkołą Podstawową nr 5.

Przypominamy, iż osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców do udziału w zawodach. Organizatorami Biegowego GP MOSiR 2022 są MOSiR Piekary Ślaskie oraz Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie.

Kolejne zmagania w ramach Biegowego Grand Prix odbędą się:

  • IV edycja GP Kopiec Wyzwolenia (18 września)
  •  V edycja finał stadion MOSiR (9 października)

Zawody Grand Prix są imprezą ogólnodostępną, w której udział mogą wziąć wszyscy chętni począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym. Celem imprezy jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, podnoszenie sprawności ruchowej wśród dzieci, młodzieży i osób starszych oraz integracja i budowanie pozytywnych relacji pomiędzy uczestnikami. Zapisy odbywają się w dniu zawodów.

Regulamin Biegowego Grand Prix 2022

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter