Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportIV Piekarska Ustawka Sportowa

IV Piekarska Ustawka Sportowa

Dodano: 20.04.2023 Autor: Wojciech Maćkowski

Wojciech Krawczyk – prezes WOPR Piekary Śląskie wraz z Piekarskimi Kołami zapraszają na IV Piekarską Ustawkę Sportową, która odbędzie się w środę 26 kwietnia o godz. 18.00. Wspólnie – rowerem, na rolkach, hulajnogach, biegowo, z kijami lub bez przemierzymy piekarskie ścieżki rowerowe. Tym razem zaczynamy przy budynku MOSiR na ul. Olimpijskiej, a meta znajdzie się w Parku w Kamieniu. Długość trasy to 6 km.

Odwiedzą nas przedstawiciele piekarskich krwiodawców ze stowarzyszenia HDK “Julian”. Opowiedzą o swojej działalności i zachęca niezdecydowanych do oddawania krwi.

IV Piekarska Ustawka Sportowa – facebook

Jak zwykle piekarscy policjanci przypomną zasady bezpieczeństwa, a strażnicy miejscy oznakują rowery. Oznakowanie roweru jest szybkie i bezproblemowe, zatem zapraszamy wszystkich posiadaczy rowerów do wykonania tej procedury, dzięki której zabezpieczymy się przed ewentualną kradzieżą. Straż Miejska będzie na Was czekać od godziny 16.30, aż do startu Ustawki o godzinie 18.00. Aby przyśpieszyć przebieg znakowania warto wydrukować i wypełnić dokument znajdujący się w załączeniu.

Poruszać się będziemy po ścieżce rowerowej lub chodniku zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Zalecamy ODBLASKI i przypominamy o obowiązkowym wyposażeniu pojazdu w szczególności w oświetlenie. Czas na pokonanie trasy to 60 minut.

WAŻNE: Organizatorzy nie będą czekać na spóźnialskich (osoby, które dotrą po 60 minutach), ale dla tych co zmieszczą się w założonym czasie na mecie czeka niespodzianka.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania z Regulaminem zamieszczonym poniżej.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter