Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoIV Piknik Rodzinny “Sport wzbogaca – nałóg zatraca”

IV Piknik Rodzinny “Sport wzbogaca – nałóg zatraca”

Dodano: 08.09.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Wyrzuty kolorów, pokazy żonglerki, tańca indyjskiego, akrobatyki, służb mundurowych, a także koncerty i dyskoteka z Radiem Piekary – to wszystko przygotowali organizatorzy IV Pikniku Rodzinnego “Sport wzbogaca – nałóg zatraca”. Wydarzenie odbędzie się 11 września na terenie Kopca Wyzwolenia. Początek zabawy o godzinie 15.00!

Piknik rodzinny podsumowujący akcję profilaktyczną pod nazwą “Sport wzbogaca-nałóg zatraca” rozpocznie się o godzinie 15.00 i będzie okazją do aktywnego spędzenia czasu wolnego. W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. święto kolorów, czyli wyrzuty kolorowych proszków, pokazy służb mundurowych, tańca indyjskiego oraz gry, konkursy i animacje dla dzieci. Nie zabraknie też muzyki na żywo. Szczegóły na plakacie:
 Program profilaktyczny pn. “Sport wzbogaca, nałóg zatraca” ma na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego. W ramach akcji w różnych częściach miasta organizowane były darmowe zajęcia zumby prowadzone przez Paco Mbengue, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter