Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoJuż dziś ruszają zapisy na półkolonie w DDK!

Już dziś ruszają zapisy na półkolonie w DDK!

Dodano: 03.01.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Do ferii zimowych w naszym województwie pozostał jeszcze ponad miesiąc, jednak już dziś, 3 stycznia, ruszają zapisy na półkolonie zimowe organizowane przez Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich.

Ferie spędzone w mieście wcale nie muszą być nudne. Na najmłodszych piekarzan czekać będą bowiem liczne warsztaty, wycieczki, zajęcia sportowe, a także mnóstwo gier i zabaw. Wszystko to będzie miało miejsce podczas “Akcji Zima” – półkolonii organizowanych przez Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich.

Zajęcia dla dzieci będą się odbywać zarówno w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich, jak i w jego filii w Dąbrówce Wielkiej. Półkolonie w DDK w Brzezinach Śląskich będą trwały od 11 do 15 lutego (pierwszy tydzień ferii). Zapisy na nie odbywają się w siedzibie Domu Kultury oraz pod numerem 32 287 95 66. Z kolei na półkolonie w DDK w Dąbrówce Wielkiej zapraszamy w drugim tygodniu ferii, w dniach od 18 do 22 lutego. Zapisów na nie dokonywać można również w siedzibie DDK lub pod numerem  32 383 03 30.

Więcej informacji na stronie internetowej www.ddkpiekary.com.pl.

 

Grafika: http://www.piaskownica.eu

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter