Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportKolejna biegowa rywalizacja z MOSiRem

Kolejna biegowa rywalizacja z MOSiRem

Dodano: 22.05.2020 Autor: Wojciech Maćkowski

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma dla Państwa kolejną propozycję zabawy biegowej i Nordic Walking. Po zakończonej rywalizacji na dystansie 5 i 10 km czas na dystanse 15 i 21 km. 
 
Każdy z Państwa ma za zadanie pokonać dystans 15 lub 21 km, na dowolnie wybranej przez siebie trasie. Wiadomości e-mail w postaci screenu z aplikacji z czasem oraz przebiegniętym dystansem należy wysłać na adres: sportpiekary@mosir.piekary.pl lub sportpiekary@interia.pl podpisując maila imieniem, nazwiskiem oraz rokiem urodzenia.

Mile widziane są również krótkie fotorelacje ze swoich biegów. Maile z osiągnięciami można wysyłać od 23 maja do 29 maja. Po tym terminie maile nie będą uwzględniane. Każda osoba może wysłać tylko jednego maila z wynikiem na danym dystansie.

Rywalizacja odbywać się będzie w 5 kategoriach wiekowych u mężczyzn oraz 5 kategoriach wiekowych wśród kobiet. Start możliwy jest dla osób od 16 roku życia.
 
Zachęcamy również do dalszego śledzenia sportowych wydarzeń MOSiRu, gdyż 30 maja rozpoczęte zostaną zmagania na dystansie 42 km.
Opracowała: Aneta Szulc

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter