Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaKolejne wydarzenia w Miejskim Domu Kultury

Kolejne wydarzenia w Miejskim Domu Kultury

Dodano: 08.05.2019 Autor: Martyna Grieger

Miejski Dom Kultury oferuje piekarzanom szereg ciekawych widowisk i koncertów. Spektakl „Seks, prochy i rock & roll” czy koncert Jacka Silskiego to jedynie nieliczne z propozycji, jakie czekać będą na mieszkańców naszego miasta w najbliższym czasie.

„Seks, prochy i rock & roll”
Już jutro, 9 maja, o godz. 19.00 odbędzie się fantastyczny spektakl dedykowany dorosłym widzom. Widowisko Erica Bogosiana w znakomitym wykonaniu Huberta Jarczaka to portret współczesnego człowieka. Pełen ironii, ale też oschłej czułości, którą autor darzy swoich bohaterów – ludzi poszukujących szczęścia poprzez zanegowanie rzeczywistości. Pomoc w tym stanowić ma seks, pieniądze i narkotyki. Kiedy wreszcie przychodzi moment konfrontacji, okazuje się, że za wyparcie się życia trzeba zapłacić wysoką cenę. Bogosian celowo tworzy postacie przerysowane, chcąc wywołać u widza szok i refleksję.

Bilety na to wydarzenie nabyć można w Biurze Obsługi Klienta MDK w Piekarach Śląskich oraz na stronie www.kinozacisze.pl.

 

Koncert Jacka Silskiego z okazji Dnia Matki
W piątek, 24 maja, o godzinie 18.00 w filii Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze będzie miał miejsce wyjątkowy koncert Jacka Silskiego zorganizowany z okazji Dnia Matki. Bilety do nabycia w filii MDK w Kozłowej Górze przy ul. Tarnogórskiej 49 oraz pod numerem telefonu 32 287 51 34.

 

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter