Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportTrzeci etap piekarskiego GRAND PRIX już w niedzielę!

Trzeci etap piekarskiego GRAND PRIX już w niedzielę!

Dodano: 12.06.2019 Autor: Martyna Grieger

Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zapraszają do udziału w kolejnym biegu z cyklu GRAND PRIX “Biegaj razem z nami”. Odbędzie się on już w najbliższą niedzielę 16 czerwca.

Wszystkich miłośników biegania, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, zapraszamy na trzeci z cyklu biegów organizowanych w ramach piekarskiego GRAND PRIX “Biegaj razem z nami”. Rywalizacja odbędzie się w najbliższą niedzielę na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3. Zapisy uczestników przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9:00. Początek zmagań o godz. 10:00.

Punkty w poszczególnych kategoriach wiekowych przyznawane są w każdym biegu, w zależności od zajętego miejsca. Szczególną kategorią rywalizacji jest klasyfikacja drużynowa piekarskich szkół, dla których punkty podczas trwania całego GRAND PRIX mogą zdobywać uczniowie, nauczyciele, a także rodzice. Do klasyfikacji generalnej zaliczane są wszystkie uzyskane wyniki, a suma zdobytych punktów decyduje o końcowej lokacie.

Zapraszamy wszystkich zarówno do wzięcia udziału w biegu, jak i do dopingowania zawodników.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich – www.mosir.piekary.pl.

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter