Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaKoncert na rzecz Marka Jarawki w OK Andaluzja

Koncert na rzecz Marka Jarawki w OK Andaluzja

Dodano: 12.11.2019 Autor: Andrzej Zazgórnik

Marek Jarawka jest artystą obecnym na scenie muzycznej już od 45 lat. Niestety zmaga się zarówno z poważnymi problemami zdrowotnymi i mieszkaniowymi. Właśnie dlatego na jego rzecz zorganizowany zostanie koncert charytatywny.

Marek Jarawka to artysta udzielający się na wielu wydarzeniach muzycznych. Koncertuje już kilkadziesiąt lat, a w tym roku miał zostać zorganizowany benefis 45-lecia jego pracy artystycznej, jednak tuż przed wydarzeniem choroba nowotworowa zaatakowała ze zdwojoną siłą, co uniemożliwiło realizację imprezy.

Z uwagi na problemy zdrowotne i mieszkaniowe, z którymi boryka się Marek Jarawka firma Estrada Silesia organizuje koncert “Artyści dla Marka Jarawki”. Zostanie zorganizowany 16 listopada w Ośrodku Kultury “Andaluzja” i rozpocznie się o godzinie 15:00. W trakcie jego trwania na scenie wystąpią: Beata Mańkowska, kabaret Wesoły Masorz, Off Kultura i zespół Skyline.

Dochód z wydarzenia, które patronatem honorowym objęła Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj, przeznaczony będzie na pomoc Markowi Jarawce. Dodatkowo prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rzecz artysty: https://zrzutka.pl/j9m4zt

 

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter