Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaKoncert Noworoczny w MSP nr 11

Koncert Noworoczny w MSP nr 11

Dodano: 28.12.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

W imieniu wszystkich uczniów i nauczycieli z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 11 serdecznie zapraszamy na niezwykły Koncert Noworoczny, który odbędzie się już 3 i 4 stycznia. Wydarzenie honorowym patronatem objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

“Zatrzymać czas” – pod takim właśnie hasłem odbędzie się wyjątkowy Koncert Noworoczny w MSP nr 11. Rodziców oraz mieszkańców naszego miasta zapraszamy na to widowisko już 3 i 4 stycznia o godzinie 17.00, zaś szczególny występ dla wszystkich babć i dziadków będzie miał miejsce 3 stycznia o godzinie 9.30

Na przybyłych czekają dwa dni niezapomnianych wrażeń, których dostarczą występy przygotowane przez uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej. Będą oni mogli obejrzeć fantastyczne popisy wokalne czy taneczne, a przede wszystkim spędzić czas w radosnej atmosferze noworocznej.

Podczas koncertu nastąpi uroczyste odsłonięcie tablicy poświęconej Mateuszowi Kusowi – absolwentowi szkoły, szczypiorniście, zawodnikowi kadry narodowej w piłce ręcznej. Dodatkowo, w czasie wydarzenia odbędzie się również sprzedaż książki pt. “Remont to nie problem” autorstwa Patryka Gogacza – absolwenta MSP nr 11.

Patronat nad Koncertem Noworocznym sprawuje Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj oraz Radio Piekary.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

 

 

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter