Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoKonferencja o narkotykach i przemocy w MDK

Konferencja o narkotykach i przemocy w MDK

Dodano: 11.12.2019 Autor: redaktorcentrum

Zorganizowana dzisiaj konferencja “Nieproszeni goście w rodzinie – uzależnienia i przemoc” była okazją do poruszenia ważnych tematów społecznych. W wydarzeniu wzięła udział Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we współpracy z Zespołem interdyscyplinarnym ds. przeciwdziałania przemocy rodzinie i Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizował dziś, 11 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich konferencję pod nazwą “Nieproszeni goście w rodzinie – uzależnienia i przemoc”.  W trakcie jej trwania przemówienia dotyczące między innymi problemu współuzależnienia oraz funkcjonowania klubów abstynenckich wygłosili Urszula Koszutska, Edyta Wójcicka, Piotr Adamczyk i Alina Rozkosz-Kulińska. Nagrody za udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach konferencji wręczyła uczestnikom Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

O oprawę artystyczną zadbali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, którzy przedstawili “Scenkę w sądzie” oraz uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter