Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoKonkurs fotograficzny „Kochaj życie-nie zostawiaj go na drodze”

Konkurs fotograficzny „Kochaj życie-nie zostawiaj go na drodze”

Dodano: 14.03.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

„Kochaj życie-nie zostawiaj go na drodze” – to tytuł konkursu, adresowanego do uczniów szkół licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym oraz miejskich i gminnych ośrodków kultury. Tematem przedsięwzięcia jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Konkurs “Kochaj życie – nie zostawiaj go na drodze” polega na przygotowaniu fotografii lub ich serii, ukazującej wymyśloną bądź rzeczywistą historię, promującą bezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Prace obrazujące skutki zagrożeń i tragedię człowieka, jako uczestnika różnych zdarzeń drogowych, mają na celu zaprezentowanie możliwości oddziaływania fotografią na uczestników ruchu drogowego.

Aby wziąć udział w konkursie należy, w terminie od 1 kwietnia do 17 maja, opublikować swoje prace: jedno lub maksymalnie 5 zdjęć wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym za pośrednictwem poniższego linku: TUTAJ. Łącze aktywne będzie od 1 kwietnia do 17 maja.

Organizatorami konkursu są: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Kuratorium Oświaty, TVP-3 z Oddziałem w Katowicach, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach.

Więcej informacji: TUTAJ.

źródło: slaska.policja.gov.pl

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter