Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoKonsultacje społeczne – ul. Wentylacyjna

Konsultacje społeczne – ul. Wentylacyjna

Dodano: 08.05.2025 Autor: Daniel Pliszka

Prezydent Miasta Piekary Śląskie informuje, że w dniach od 09.05.2025 r. do 06.06.2025 r. odbywać się będą konsultacje społeczne dotyczące projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Piekary Śląskie.

Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dostępny będzie:

  • w siedzibie Urzędu Miasta Piekary Śląskie w Wydziale Gospodarki Przestrzennej, Referat Planowania Przestrzennego przy ul. Bytomskiej 92, pokój 213, od poniedziałku do piątku zgodnie z zasadami funkcjonowania Urzędu Miasta, tel. 32 39 39 340.
  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej www.piekaryslaskie.bip.net.pl (zakładka: Urząd Miasta/ Planowanie Przestrzenne/ Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego – w trakcie opracowywania) zwanej dalej BIP

Zgodnie z art. 8i ust. 1 i 2 formami konsultacji społecznych będą:

  • zbieranie uwag w terminie do 6.06.2025 r.,
  • spotkanie otwarte, poprzedzone prezentacją projektu planu miejscowego, które odbędzie się w dniu 26.05.2025 r. w Centrum Usług Społecznych przy ul. Franciszka Żwirki 23 w Sali konferencyjnej, o godzinie 16:00,
  • prowadzenie punktu konsultacyjnego w dniach 12, 13, 27, 28 maja 2025 r., w ww. Wydziale Gospodarki Przestrzennej, Referat Planowania Przestrzennego przy ul. Bytomskiej 92, pokoju 213, w godzinach funkcjonowania Urzędu Miasta,
  • dyżur projektanta w dniu 26.05.2025 r. w Centrum Usług Społecznych przy ul. Franciszka Żwirki 23 w pokoju biurowym, w godzinach od 10:00 do 16:00.

W załączeniu znajduje się ogłoszenie Prezydenta Miasta Piekary Śląskie o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Piekary Śląskie dla obszaru Brzeziny Śląskie, przyjętego uchwałą nr XIX/229/20 Rady Miasta Piekary Śląskie z dnia 27 lutego 2020 r., z późn. zm.

 

Udostępnij artykuł