Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaMDK organizuje wspólny wyjazd na spektakl pt. “Prezent urodzinowy”

MDK organizuje wspólny wyjazd na spektakl pt. “Prezent urodzinowy”

Dodano: 16.04.2018 Autor:

Już 20 kwietnia, w ramach “Autobusu Teatralnego”, Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich organizuje wyjazd na spektakl pod nazwą “Prezent urodzinowy” w reżyserii Wojciecha Leśniaka. Wszystkim zainteresowanym radzimy się pośpieszyć, liczba miejsc jest ograniczona!

“Prezent urodzinowy” to zwariowana komedia omyłek, przypadków i zbiegów okoliczności. Lepiej zastanów się swa razy, nim przyjmiesz prezent urodzinowy od przyjaciela. Dlaczego? Wyobraź sobie taką sytuację – właśnie rozstałeś się z żoną i z okazji urodzin twój przyjaciel podarował ci upojną noc w hotelu z pewną kobietą o imieniu Mimi. Nie jesteś przekonany do tego pomysłu, trochę się stresujesz, ale zjawiasz się w wyznaczonym miejscu. I tak rozpoczyna się wieczór, którego nie zapomnisz do końca życia… W apartamencie – połączonym z innym pokojem – pojawia się kolejno: urocza i nieśmiała Kate, psychiatra Dick, twoja była żona i ponętna Mimi. A na dodatek pojawia się szalony Włoch – kelner Tony, który bardzo chce pomóc w rozwiązaniu niezręcznej dla siebie sytuacji. Nie wiadomo jednak, czy bardziej pomaga czy komplikuje?

Bilety dostępne są w cenie 65 zł (60 zł ulgowe). Wyjazd spod piekarskiego MDK’u zaplanowano na godzinę 16.30. Warto się pośpieszyć z dokonaniem rezerwacji, liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegółowych informacji udziela impresariat Miejskiego Domu Kultury w Piekarach Śląskich – ul. Bytomska 73. Tel.: 32 287 28 80 (wewn. 32, 57). E-mail: impresariatmdk@radiopiekary.pl.

www.mdk.piekary.pl

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter