Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaMSP 2 zaprasza do udziału w konkursie

MSP 2 zaprasza do udziału w konkursie

Dodano: 04.03.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 organizuje konkurs „Moje miasto – Piekary Śląskie. Tu się bawię, uczę, mieszkam” adresowany do przedszkolaków, których zadaniem jest wykazanie się wiedzą na temat naszej miejscowości.
 
Dyrekcja i nauczyciele Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Piekarach Śląskich zapraszają podopiecznych piekarskich przedszkoli do udziału w konkursie „Moje miasto – Piekary Śląskie. Tu się bawię, uczę, mieszkam”, który organizowany jest w dniach 1 – 15 marca 2021 roku i objęty został patronatem honorowym Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj.
 
Tegoroczny konkurs składa się z dwóch części. W pierwszej – odbywającej się w dniach 5-9 marca 2021r. należy udać się na spacer i odwiedzić pięć miejsc wskazanych przez szkołę na stronie internetowej i mediach społecznościowych. W ramach tej części opiekun proszony jest o wykonanie zdjęcia dziecka w charakterystycznym miejscu każdej z podanych lokalizacji. Następnie trzeba, jak czytamy w regulaminie, wywołać lub wydrukować zdjęcia i na kartce formatu A3 wykonać fotorelację ze spaceru. Ta, podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą przedszkola, powinna być dostarczona do siedziby organizatora do dnia 15 marca 2021r.
 
Drugi etap polega na tym, by w dniach 12-14 marca rozwiązać quiz, który będzie dostępny na stronie internetowej i mediach społecznościowych MSP2. Pytania – skierowane zarówno do dziecka, jak i opiekuna – będą dotyczyły naszego miasta.

Szczegóły opisano w regulaminie dostępnym poniżej.

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter