Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoNabór na prace interwencyjne w PUP

Nabór na prace interwencyjne w PUP

Dodano: 04.06.2021 Autor: Wojciech Maćkowski

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich posiada środki finansowe z Europejskiego Funduszu Społecznego na zorganizowanie prac interwencyjnych na 6 miesięcy w ramach projektu „Piekarski POWER”. Aktualna kwota refundacji to 1416 zł miesięcznie. Projekt będzie realizowany od czerwca 2021 r. do czerwca 2023 r. – przewidziano zatrudnienie 38 osób.

W ramach refundacji można otrzymać:

Pracownika do 30 roku życia, posiadającego doświadczenie zawodowe, który w wyniku pandemii COVID-19 utracił zatrudnienie po 1 marca 2020 r. i zarejestrował  się jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piekarach Śląskich.

Dofinansowanie do jego wynagrodzenia, nagród i składek na ubezpieczenia społeczne. Jeśli zatrudnisz go na minimum 9 miesięcy przez pierwsze 6 miesięcy otrzymasz od nas zwrot części kosztów poniesionych na  wynagrodzenia, nagrody i składki na ubezpieczenia społeczne.

Wniosek o zorganizowanie prac interwencyjnych oraz inne załączniki do pobrania na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich.

Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami można złożyć:

  • pocztą bądź przesyłką kurierską,
  • osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich do skrzynki podawczej mieszczącej się w poczekalni Urzędu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pracownikami Centrum Aktywizacji Zawodowej pod numerem telefonu 288 69 73 w. 217 (prace interwencyjne) lub  530 242 960 oraz do kontaktu elektronicznego: mail: sekretariat@puppiekary.pl.

Więcej szczegółów na stronie PUP Piekary Śląskie.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter