Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaNiezapomniany koncert świąteczny w MSP nr 15

Niezapomniany koncert świąteczny w MSP nr 15

Dodano: 21.12.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Wczorajszego popołudnia w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 15 w Piekarach Śląskich odbył się magiczny koncert bożonarodzeniowy. Widowisko to sprawiło, że wśród  zebranych gości zapanowała niezwykła atmosfera nadchodzących świąt.

20 grudnia w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 15 im. Powstańców Śląskich miał miejsce bożonarodzeniowy koncert, którego gwiazdami byli uczniowie tejże szkoły. Zaprezentowali oni zebranym wyjątkowe widowisko. W jego programie znalazły się nie tylko wykonania tradycyjnych kolęd i pastorałek, ale także fantastyczne jasełka i niezwykłe występy taneczne. Dla gości przybyłych na wczorajsze wydarzenie przygotowany został również świąteczny kiermasz, podczas którego zakupić można było oryginalne rękodzieła.

W koncercie udział wzięło liczne grono mieszkańców naszego miasta. Rodzice, dziadkowie i najbliżsi młodych wykonawców mogli z dumą podziwiać ich talenty. Wśród przybyłych na to widowisko nie zabrakło także Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj oraz piekarskich radnych – Łukasza Ściebiorowskiego i Bartosza Szołtysika.

Na ogromne gratulacje zasługują zarówno młodzi piekarzanie, którzy swymi występami wprawili widownię w zachwyt, jak i nauczyciele z MSP 15. Organizacja świątecznego wydarzenia bez ich zaangażowania byłaby bowiem niemożliwa.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wczorajszego koncertu!

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter