Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaOperetka “Przystanek Hollywood” w MDK

Operetka “Przystanek Hollywood” w MDK

Dodano: 29.01.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich zaprasza do kozłowogórskiej Filii na niezwykłe widowisko pod tytułem “Przystanek Hollywood”.

Już 21 lutego o godz. 18:00 w filii Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze odbędzie się niezwykły koncert operetkowy z największymi hitami muzyki filmowej. To opowieść o przyjaciołach z sąsiedztwa roztaczających marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze w świecie wielkiego ekranu Hollywood. Bohaterowie snują cudowne wyobrażenia o byciu choć na chwilę gwiazdami filmowymi z np: Dirty Dancing, Grease, Bodyguard, Indila, Mission Impossible czy Desperado i wierzą, że historie opowiadane w piosenkach ich bohaterów, zmienią na zawsze życie w cudowną baśń.

Akcja pełna dowcipu, humoru i interakcji z widzem, przepełniona dynamizmem barw i kostiumów, sprawia, że czas spędzony na Przystanku Hollywood, na nowo rozbudzi w każdym z nas dziecięce pragnienia o byciu gwiazdą wielkiego formatu.
Wielką zaletą spektaklu jest m.in. zespół muzyków złożony z wybitnych krakowskich instrumentalistów: Leszka Szczerby, Jerzego Kluzowicza i Wiesława Murzańskiego.

Bilety w cenie 35 zł dostępne są w siedzibie MDK przy ul. Bytomskiej 73 oraz w Filii MDK w Kozłowej Górze (ul. Tarnogórska 49).
Więcej informacji pod nr.tel. 32 287-28-80 wew. 32,47

Obsada: Izabela Witwicka, Jarosław Bielecki, Andżelika Warzyńska
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Izabela Witwicka
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

www.mdk.piekary.pl

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter