Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaOśrodek Kultury “Andaluzja” zaprasza na przedstawienie mikołajkowe

Ośrodek Kultury “Andaluzja” zaprasza na przedstawienie mikołajkowe

Dodano: 04.12.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Ośrodek Kultury „Andaluzja” serdecznie zaprasza na wspaniałe mikołajkowe widowisko pt. „Pan Antenka i srebrny kubraczek” w wykonaniu aktorów Teatru Trip.

Akcja spektaklu rozgrywa się w sklepie z zabawkami. Po ciężkim dniu pracy, kiedy sklepikarz Pan Konrad zamyka sklep, a księżyc wschodzi na niebie, budzą się do życia zabawki. Każda z nich marzy o tym, by dostać się w ręce małych dzieci, odnaleźć swojego właściciela i spędzić u niego całe jego dzieciństwo. Marzą o przyjaźni i dniach spędzonych na wspólnej zabawie. Dlatego w nocy walczą one między sobą o miejsca na półkach, dbają o swój wygląd, pielęgnują ubranka, by być najatrakcyjniejsze dla małych odbiorców. Pewnego dnia w sklepie pojawia się nowa zabawka – Pan Antenka. Piękna, srebrna zabawka o błyszczącym kubraczku, przyciąga wzrok nie tylko chłopców, ale również dziewczynek. Rozpoczyna się ciężki czas dla Lalek i pluszowych Misiów. Stare zabawki postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i planują pozbyć się nowego przybysza. W najmniej spodziewanym momencie zjawi się u nich najprawdziwszy Święty Mikołaj…

Spektakl odbędzie się 9 grudnia (niedziela) o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury “Andaluzja”. Widowisko przeznaczone jest dla widzów od lat 3. W programie przewidziano wiele niespodzianek i upominek dla każdego malucha.

Bilety w cenie 25 zł /dziecko (+ 1 opiekun) dostępne są w impresariacie O.K. “Andaluzja”.
Grafika biletu to kolorowanka, która będzie upominkiem dla Mikołaja – czyli obrazkiem wykonanym samodzielnie przez dziecko. Z wszystkich biletów pokolorowanych przez najmłodszych powstanie wystawa.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter