Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoPiekarski Dzień Dziecka

Piekarski Dzień Dziecka

Dodano: 31.05.2023 Autor: Wojciech Maćkowski

Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich zaprasza wszystkie dzieci do udziału w piekarskim Dniu Dziecka. Instytucje miejskie przygotowały specjalnie dla Was wiele niespodzianek i ciekawych atrakcji na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury, Ośrodka Kultury „Andaluzja”, Dzielnicowego Dom Kultury oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich zaprasza 1 czerwca wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy na terenie przed MDK, przy ul. Bytomskiej 73, zaś 2 czerwca, o godz. 17.00 Filia MDK w Kozłowej Górze, przy ul. Tarnogórskiej 49 zaprasza na spotkanie z iluzjonistą.

W piątek 2 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zorganizuje Sportowy Dzień Dziecka na stadionie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3. Imprezę rozpoczniemy o godzinie 15.00. Dla wszystkich dzieci przygotowane zostaną konkurencje sprawnościowe po ukończeniu których dzieci otrzymają pamiątkowy medal oraz słodki upominek.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Ośrodek Kultury Andaluzja zaprasza Milusińskich w dniu 4.06.2023 o godz. 10.30 na Niedzielny Poranek z Teatrem TRIP i bajkę pt: „O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka znalazły czapeczkę” (przedstawienie interaktywne).

Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich serdecznie zaprasza na imprezy plenerowe z animacjami Dejzi Klub z okazji Dnia Dziecka w godzinach 16.00-18.00. Zabawa taneczna z atrakcjami i konkursami dla dzieci odbędzie się 31 maja przy DDK w Dąbrówce Wielkiej oraz 2 czerwca przy DDK w Brzezinach Śląskich. 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

Udostępnij artykuł